Live výsledky | fotbalové výsledky | Dnes: Europe League

Středa, Muze 27, 2015 - --:--:-- (Europe/Prague)
01.
Chelsea
 
87
38
02.
Manchester ...
 
79
38
03.
Arsenal
 
75
38
04.
Manchester ...
 
70
38
05.
Tottenham
 
64
38
06.
Liverpool
 
62
38
07.
Southampton
 
60
38
08.
Swansea
 
56
38
09.
Stoke City
 
54
38
10.
Crystal Palace
 
48
38
11.
Everton
 
47
38
12.
West Ham
 
47
38
13.
West Bromwich
 
44
38
14.
Leicester
 
41
38
15.
Newcastle
 
39
38
16.
Sunderland
 
38
38
17.
Aston Villa
 
38
38
18.
Hull City
 
35
38
19.
Burnley
 
33
38
20.
QPR
 
30
38
01.
Barcelona
 
94
38
02.
Real Madrid
 
92
38
03.
Atl. Madrid
 
78
38
04.
Valencia
 
77
38
05.
Sevilla
 
76
38
06.
Villarreal
 
60
38
07.
Bilbao
 
55
38
08.
Celta
 
51
38
09.
Málaga
 
50
38
10.
Espanyol
 
49
38
11.
Vallecano
 
49
38
12.
Real Sociedad
 
46
38
13.
Elche
 
41
38
14.
Getafe
 
37
38
15.
Levante
 
37
38
16.
Eibar
 
35
38
17.
Dep. La Coruna
 
35
38
18.
Granada
 
35
38
19.
Almeria
 
32
38
20.
Cordoba
 
20
38
01.
Juventus
 
86
37
02.
Roma
 
70
37
03.
Lazio
 
66
37
04.
Napoli
 
63
37
05.
Fiorentina
 
61
37
06.
Genoa
 
59
37
07.
Sampdoria
 
55
37
08.
Inter
 
52
37
09.
Torino
 
51
37
10.
Milan
 
49
37
11.
Palermo
 
46
37
12.
Sassuolo
 
46
37
13.
Verona
 
45
37
14.
Chievo
 
43
37
15.
Empoli
 
42
37
16.
Udinese
 
41
37
17.
Atalanta
 
37
37
18.
Cagliari
 
31
37
19.
Cesena
 
24
37
20.
Parma
 
18
37
01.
PSG
 
83
38
02.
Lyon
 
75
38
03.
AS Monaco
 
71
38
04.
Olympique M...
 
69
38
05.
Saint-Étienne
 
69
38
06.
Bordeaux
 
63
38
07.
Montpellier
 
56
38
08.
Lille
 
56
38
09.
Rennes
 
50
38
10.
Guingamp
 
49
38
11.
Nice
 
48
38
12.
SC Bastia
 
47
38
13.
Caen
 
46
38
14.
Nantes
 
45
38
15.
Reims
 
44
38
16.
Lorient
 
43
38
17.
Toulouse
 
42
38
18.
Evian TG
 
37
38
19.
Metz
 
30
38
20.
Lens
 
29
38
Spreek je Nederlands? 
www.livevoetbal24.nl 
Do you speak English? 
www.soccer-livescore.eu 
Habla Castellano? 
www.futbol-envivo.com 
Talar du svenska? 
www.fotboll-livescore.se 

Jsme nacitani nejlepsi sazkove nabidky.
Včera   Výsledky Dnes   Live  Nahled   Zítra  
Live
Aktualizovat
20:45   45'+
UKRDnipro
Sevilla FCESP
12:00
Gamba Osaka
FC Seoul
14:00
Guangzhou Evergrande
Seongnam Ilhwa Ch.
17:50
Al Ain
Al Ahli Dubai
19:45   87'
Al Ahli (Jeddah)
Naft Tehran
16:30
Al Raja
Petrojet Suez
17:00
Wadi Degla SC
ENPPI Cairo
18:30
Nasr Cairo
Semouha Club
18:30
Ala'ab Damanhur
Al Masry
18:30
Tala'ea Al Jaish Cairo
Dakhleya
20:30   46'
Arab Contractors
: 0
Haras Al Hodoud
10:00
Australia U20
Brazil U20
14:00
Ukraine U18
Moldova U19
16:35
Qatar U17
Croatia U18
14:45
Malaysia SL Allstars
TottenhamENG
03:00
2Tigres UANL
CS Emelec1
10:00
Persib Bandung
Kitchee SC
14:45
Johor FC
Ayeyawady United
17:00
Jaish Damascus
Jazeera Amman
18:00
Shorta Baghdad
Al Kuwait SC
18:30
1. FC Sand
Erlangen-Bruck
18:30
Illertissen II
SV Raisting
18:30
1. FC Bad Kötzting
SpVgg Ansbach
18:35
SpVgg Selbitz
TSV Neudrossenfeld
18:40
SV Erblach
: 0
SpVgg Landshut
18:40
ASV Burglengenfeld
DJK Ammerthal
18:30
8Grodig
SK Rapid Wien2
18:30
Ankara Demirspor
Sakaryaspor
16:15
5Atromitos
: 0
Asteras Tripolis4
18:30
3PAOK Salonica
Panathinaikos2
14:00
AaB Aalborg (R)
Midtjylland (R)
17:30
TJ Sokol Zápy
Bohemians Praha
17:00
Opava B
MSK Breclav
17:00
SK Unicov
Sigma Olomouc B
17:00
Sulko Zabreh
: 0
FK Slavia Orlová-Lutyně
18:00
FK Jablonec
Slovan Liberec
10:00
FK Ufa Youth
Rubin Kazan Youth
17:00
MFK Rimavská Sobota
 : 
FK Bodva
17:00
MSK Zilina B
Partizán Bardejov
17:30
MFK Skalica
Tatran Presov
17:00
PFK Haskovo
Slavia Sofia
15:45
Univ Cluj-Napoca
FC Ceahlaul
15:45
14FC Rapid Bucureşti
Pandurii Targu Jiu11
17:45
16FC Brasov
: 0
Gaz Metan Medias12
17:45
13Concordia Chiajna
Petrolul Ploiesti4
17:00
FC Voluntari
SC Bacău
17:00
ACS Rapid CFR Suceava
CF Braila
17:00
CS Buftea
Gloria Buzau
17:00
AS Damila Măciuca
Unirea Tărlungeni
17:00
ACS Poli Timişoara
: 0
CS Mioveni
17:00
Alro Slatina
FC Olimpia Satu Mare
17:30
13Budapest Honved
Ferencvaros TC2
18:00
Santos Tartu
Nomme Kalju II
18:00
Rakvere JK Tarvas
: 0
FC Infonet II
18:00
SK Tamme Auto
JK Tallinna Kalev
18:00
FC Kuressaare
Vaprus Vändra
18:00
Flora Tallinn II
Levadia II Tallinn
00:30
Ceará SC/CE
CR Brasil
15:00
Shusha PFK
AGSU FK
16:30
Teteks Tetovo
FK Turnovo
16:30
Bregalnica Stip
FK Pelister
14:30
FC Metalurgi Rustavi
Lokomotivi Tbilisi
14:00
5Biu Chun Rangers
Sun Pegasus FC3
15:00
Jomo Cosmos
: 0
Black Leopards